• 1 z 2
 

Vysávač do kuchyne Vroom Mini

 

Vysúvacia hadica VROOM sa novo dodáva aj vo verzii MINI, ktorá zaručuje ľahšiu montáž vďaka menším rozmerom s dosahom hadice 5,5 metra.

Systém VROOM Mini nájde využitie v kuchynských a kúpeľňových skrinkách, kde vďaka svojmu technickému riešeniu zaberie len minimum priestoru.

Spína sa automaticky vybratím hadice z držiaka.

Poznámka: Vroom sa dodáva bez ďalšieho príslušenstva (bez teleskopickej trubice a kefy).

Rozmery: 10 x 48,5 x 43 cm (šírka x výška x hĺbka).

 

Dostupnosť Na objednávku
€320
   
Kód tovaru 095 408
Kategória Centrálne vysávače
Záruka 2 roky
 

VROOM Mini je ideálny k rýchlemu upratovaniu malých plôch a suchých nečistotve vysoko vyťažených priestoroch vášho domu ako sú kuchyne a kúpeľne. VROOM Mini sa inštaluje jednoducho do väčšiny bežných skriniek, preto je vždy tam, kde ho potrebujete. Je dokonalým pomocníkom na každodenné použitie kedykoľvek potrebujete rýchlo upratať a nemusíte už skladovať hromady ďalších pomôcok ako sú metly, lopatky či papierové utierky. Montáž systému možno vykonať na pravú aj ľavú stranu skrinky. Zapínanie a vypínanie systému VROOM Mini je plne automatické - stačí len vybrať hadicu z držiaka systému VROOM Mini a ste pripravení k upratovaniu. Systém sa vypne akonáhle hadicu uložíte späť do držiaka. Jeho použitie Vám uľahčí upratovanie všade tam, kde nechcete používať dlhú hadicu centrálneho vysávača. Po upratovaní zmizne celá hadica v systéme VROOM Mini a preto sa nemusíte starať o jej uskladnenie. Hadica má dosah až 5,5 metra a jej tvarovaný koniec funguje ako zabudovaný štrbinový nástavec. VROOM Mini je možné inštalovať do väčšiny bežných kuchynských skriniek a pripojiť na takmer všetky centrálne vysávačovej systémy.

Hmotnosť 5 kg
Průřez Kruhový