Centrálny vysávač Drainvac DF2A310

Neohodnotené
 

Centrálny vysávač Drainvac vhodný pre rodinné domy s väčšou podlahovou plochou. Sacia jednotka navrhnutá pre maximálne pohodlie užívateľov s mokrým odlučovaním prachu a motorom typu By-pass (s obtokom). Táto technológia umožňuje ako suché vysávanie, tak i vysávanie vody a dokonca aj peny. Nečistoty pred vstupom do agregátu pokropené vodnou hmlou a vo forme kalu stekajú do zmiešavacie nádrže.

Dostupnosť Na objednávku
€3 535,98
   
Kód tovaru DR DF2A310
Značka Drainvac
Kategória Centrálne vysávače
Záruka 2 roky
 

Najväčšou výhodou tohto prístroja je, že odpadá akékoľvek vynášanie nádoby alebo vaku. Usadený kal je pri skončení čistenia automaticky vypustený do kanalizačného poriadku, prípadne do žumpy. Nemusíte sa obávať zápachu z kanalizácie. Odpadové potrubie obsahuje ventil so spätným uzáverom, ktorý sa po vypustení kalu uzavrie, takže zápach sa nešíri späť do potrubného rozvodu. Hladinu vody v nádrži strážia elektródy a všetko je riadené elektronikou s mikroprocesorom. Keď sa nádoba naplní ešte pred skončením vysávanie, agregát sa sám vypne, vypustí a po vopred nastavenom čase (cca 5-10 s) sa opäť zapne. Práve vďaka elektronickému konania možno vysávať aj penu. Na tomto princípe pracujú iba vysávača Drainvac. S plavákovým systémom, s ktorým by ste sa mohli stretnúť u konkurenčných výrobkov, toto nie je možné.

Vyššie popísaný spôsob manipulácie s prachom je označovaný za jeden s najhygienickejší a najvhodnejších pre alergikov a astmatikov. Tento vysávač možno použiť do väčších rodinných domov, ale uplatní sa aj v komerčných priestoroch či priemyslu. Dominujúci vlastnosťou tohto vysávača je, že neprídete vôbec do styku s prachom. Používate len hadicu s vhodnou hubicou a vyčistíte byt k vašej veľkej spokojnosti. O nič iného sa nemusíte starať. Všetko ostatné s prachom zariadi váš vysávač. Vyberte si ho aj vy a staňte sa vlastníkom jedného s najdokonalejších vysávačov na trhu.

Pozn.: Ak uvažujete o vysávanie vody s týmto agregátom bez odlučovače, je nutné tomu tiež prispôsobiť potrubný rozvod. Všetky vodorovnej trasy musia byť v spáde a to 3 mm na meter dĺžky. To vám zaručí, že zvyšková voda sa nebude usadzovať v potrubnom rozvode.

Hlavné výhody centrálného vysávača DRAINVAC DF2A310:

  • vysoký výkon
  • vysávania vlhkých a suchých nečistôt
  • vhodný pre vysávanie vody, čistenie kobercov, čalúnenia, interiérov vozidiel a pod.
  • 3 "odpadové potrubie
  •  
  •  

 technické parametre drainvac df2a310

Filtrácia vodná
Monitorovacia LCD technologia SMART SCREEN nie
Uhlíkový filter
nie
Zásuvka na agregáte nie
Antivibračný záves nie
SoftStart nie
Napätie (V) 240
Sací výkon (Airwat) 2x 355
Sací podtlak (mmH2O) 4191
Vzduchový výkon (lit/s) 55
Príkon (W) 2592
Veľkosť koša (lit) 29
Priemer agregátu (mm) 380
Výška agregátu (mm) 1225
Hmotnosť (kg) 23
Hmotnosť 23 kg
Příkon 2592 W
Sací výkon 1200 Airwatt
Technologie obousměrné komunikace ne
Technologie Smart Screen ne
Velikost kanystru 25 l
Zásuvka na agregátu ne