• 1 z 3
 

Centrálny vysávač Drainvac DF2A310 + sada s vypínaním Progression 9m

Neohodnotené
 

Akcia sada Drainvac EXCLUSIVE - centrálny vysávač Drainvac vhodný pre rodinné domy s väčšou podlahovou plochou + vysávacej sada Progression za zvýhodnenú cenu. Sada obsahuje hadicu s vypínaním 9m, štrbinovú hubicu, hubicu na čalúnenie, kruhová kefa na prach, držiak príslušenstva, teleskopické trubky chróm, kombinovanú hubicu Combo tool, kefa na pevné podlahy a vešiak na hadicu.

 

Dostupnosť Na objednávku
€3 631,29
   
Kód tovaru DR DF2A310 AKCE
Značka Drainvac
Kategória Centrálne vysávače
Záruka 2 roky
 

Sacia jednotka navrhnutá pre maximálne pohodlie užívateľov s mokrým odlučovaním prachu a motorom typu By-pass (s obtokom). Táto technológia umožňuje ako suché vysávanie, tak i vysávanie vody a dokonca aj peny. Nečistoty sú pred vstupom do agregátu pokropené vodnou hmlou a vo forme kalu stekajú do zmiešavacie nádrže.

Najväčšou výhodou tohto prístroja je, že odpadá akékoľvek vynášanie nádoby alebo vaku. Usadený kal je pri skončení čistenia automaticky vypustený do kanalizačného poriadku, prípadne do žumpy. Nemusíte sa obávať zápachu z kanalizácie. Odpadové potrubie obsahuje ventil so spätným uzáverom, ktorý sa po vypustení kalu uzavrie, takže zápach sa nešíri späť do potrubného rozvodu. Hladinu vody v nádrži strážia elektródy a všetko je riadené elektronikou s mikroprocesorom. Keď sa nádoba naplní ešte pred skončením vysávanie, agregát sa sám vypne, vypustí a po vopred nastavenom čase (cca 5-10 s) sa opäť zapne. Práve vďaka elektronickému konania možno vysávať aj penu. Na tomto princípe pracujú iba vysávača Drainvac. S plavákovým systémom, s ktorým by ste sa mohli stretnúť u konkurenčných výrobkov, toto nie je možné.

Vyššie popísaný spôsob manipulácie s prachom je označovaný za jeden s najhygienickejší a najvhodnejších pre alergikov a astmatikov. Tento vysávač možno použiť do väčších rodinných domov, ale uplatní sa aj v komerčných priestoroch či priemyslu. Dominujúci vlastnosťou tohto vysávača je, že neprídete vôbec do styku s prachom. Používate len hadicu s vhodnou hubicou a vyčistíte byt k vašej veľkej spokojnosti. O nič iného sa nemusíte starať. Všetko ostatné s prachom zariadi váš vysávač. Vyberte si ho aj vy a staňte sa vlastníkom jedného s najdokonalejších vysávačov na trhu.

Pozn.: Ak uvažujete o vysávanie vody s týmto agregátom bez odlučovače, je nutné tomu tiež prispôsobiť potrubný rozvod. Všetky vodorovnej trasy musia byť v spáde a to 3 mm na meter dĺžky. To vám zaručí, že zvyšková voda sa nebude usadzovať v potrubnom rozvode.

Hlavne výhody centrálneho vysávača DRAINVAC DF2A310:

 • vysoký výkon
 • vysávania vlhkých a suchých nečistôt
 • vhodný pre vysávanie vody, čistenie kobercov, čalúnenia, interiérov vozidiel a pod.
 • 3 "odpadové potrubie
 •  

S jednotkou Drainvac DF2A310 sa dodáva vysávacej sada Progression 9m s vypínaním, ktorá obsahuje:

 • vysávacej hadicu Beam Progression s vypínaním 9m s priemerom 35mm (priemer hadice 35mm - umožňuje o 17% vyšší prietok vzduchu ako u hadíc s priemerom 32mm!)
 • teleskopické trubky
 • chróm hubicu na čalúnenie
 • kruhový kartáč na prach
 • štrbinovú hubicu
 • kombinovanú hubicu Combo Tool
 • kefa na pevné podlahy
 • držiak príslušenstva
 • vešiak na hadicu

<td style="font-weight: normal; vertical-align: middle; width: 289px; height: 3

 technické parametre drainvac df2a310

Filtrácia vodná
Monitorovací LCD technologie SMART SCREEN nie
Uhlíkový filter
nie
Zásuvka na agregáte nie
Antivibračný záves nie
SoftStart ne
Napätie (V) 240
Sací výkon (Airwat) 2x 355
Sací podtlak (mmH2O) 4191
Vzduchový výkon (lit/s) 55
Príkon (W) 2592
Veľkosť koša (lit) 29
Priemer agregátu (mm) 380
Výška agregátu (mm) 1225
Hmotnosť (kg)

Súvisiaci tovar

   
 • DF2A310 Kód: DR DF2A310
  Centrálny vysávač Drainvac DF2A310
  Na objednávku

  Centrálny vysávač Drainvac vhodný pre rodinné domy s väčšou podlahovou plochou. Sacia jednotka navrhnutá pre maximálne pohodlie užívateľov s mokrým odlučovaním prachu a motorom typu By-pass (s obtokom). Táto technológia umožňuje ako suché vysávanie, tak i vysávanie vody a dokonca aj peny. Nečistoty pred vstupom do agregátu pokropené vodnou hmlou a vo forme kalu stekajú do zmiešavacie nádrže.


  €3 535,98
     
  Značka: Drainvac Záruka: 2 roky
Hmotnosť 24 kg
Příkon 2592 W
Sací výkon 1200 Airwatt
Technologie obousměrné komunikace ne
Technologie Smart Screen ne
Velikost kanystru 25 l
Zásuvka na agregátu ne